MACROVITA bawełna, chmiel, żeńszeń - męska pielęgnacja
Linia naturalnych kosmetyków dla mężczyzn MACROVITA MEN zawdzięcza skuteczność wyjątkowym ekstraktom z bawełny i chmielu. Optymalnie łączy dobroczynne wyciągi roślinne z witaminami oraz składnikami leczniczymi przyspieszającymi proces gojenia i odbudowy naskórka. COTTON AND HOP FACE LINE FOR MAN oferuje nawilżenie i zapewnia energię, której potrzebuje skóra mężczyzny, by skutecznie przeciwdziałać niekorzystnym czynnikom zewnętrznym (golenie i podrażnienie, dym tytoniowy, nadmierny i długotrwały stres, zanieczyszczenia atmosferyczne, promieniowanie UV).
W skład serii wchodzi pianka do golenia (z ekologiczną aplikacją), nawilżający/przeciwzmarszczkowy krem do twarzy, balsam i żel po goleniu, "suchy" olejek do pielęgnacji zarostu, wyjątkowy żel pod prysznic oraz atrakcyjne zestawy tych kosmetyków. W preparatach zastosowano m.in. bogactwo nawilżających wyciągów z bawełny, lukrecję o właściwościach przeciwzapalnych i leczniczych czy wyciąg z chmielu o właściwościach ściągających, tonizujących i antyseptycznych. Wybrane składniki pochodzą z ekologicznych plantacji nadzorowanych przez profesjonalistów. Delikatny, męski zapach zapewnia dobre samopoczucie i przyjemne uczucie świeżości.
DO 99% SKŁADNIKÓW POCHODZENIA NATURALNEGO
PRZEBADANE DERMATOLOGICZNIE • BEZ OLEJU MINERALNEGO (PARAFINY) • BEZ WAZELINY I GLIKOLU PROPYLENOWEGO • BEZ PARABENÓW • BEZ GMO • PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA • NIE TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH • WYSOKI UDZIAŁ SKŁADNIKÓW BIO Z CERTYFIKATEM EKOLOGICZNYM

MACROVITA ŻEL POD PRYSZNIC DLA MĘŻCZYZN z bawełną i bio-chmielem 250ml

MACROVITA PIANKA DO GOLENIA z bawełną i bio-chmielem 125ml

MACROVITA NAWILŻAJĄCY KREM DO TWARZY DLA MĘŻCZYZN z bawełną i chmielem 50ml

MACROVITA BALSAM PO GOLENIU z bawełną i bio-chmielem 100ml

MACROVITA SUCHY OLEJEK DO PIELĘGNACJI BRODY z wyciągiem z bawełny i olejkiem migdałowym 30ml

MACROVITA ŻEL PO GOLENIU z bawełną i bio-chmielem 100ml

ZESTAW MACROVITA MEN: balsam po goleniu 100ml + nawilżający krem 50ml + GRATIS pianka do golenia 125ml + kosmetyczka

ZESTAW MACROVITA MEN: pianka do golenia 125ml + balsam po goleniu 100ml

ZESTAW MACROVITA MEN: pianka do golenia 125ml + balsam po goleniu 100ml + żel pod prysznic 250ml

ZESTAW MACROVITA MEN: pianka do golenia 125ml + żel po goleniu 100ml

ZESTAW MACROVITA MEN: pianka do golenia 125ml + żel po goleniu 100ml + żel pod prysznic 250ml
